VOUCHER

Dodano: 15.12.2016

02

03🎄🌟🎁🌟🎄🌟🎁🌟🎄🌟🎁🌟🎄

Jeśli pragniesz zarazić kogoś bliskiego pasją do CrossFitu, lub sam chcesz spróbować czegoś nowego, [a jeszcze u nas nie byłeś] i jednocześnie zrealizować postanowienie noworoczne, to masz niepowtarzalną okazję, 👉 ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.
W klubie dostępne się Vouchery 🎁 świąteczno-noworoczne, które dają możliwość uczestnictwa w pierwszym cyklu zajęć INTRO, rozpoczynających się od 10 stycznia 2017 roku. Podczas tych zajęć Twój przyjaciel [lub Ty sam], zostanie wprowadzony, od samych podstaw w świat CrossFitu, pozna niezbędną technikę i opanuje podstawowe ruchy, aby już w kolejnych miesiącach móc się bezpiecznie rozwijać na zajęciach CrossFit.
VOUCHER ➡ 50 zł 🎁
To jedyna taka okazja dla Ciebie i Twoich bliskich, nie czekaj zarezerwuj już dziś prezent dla najbliższych 🎁
Jeżeli jesteś Adeptem Percepcji i chcesz podzielić się swoja pasją z najbliższymi możesz podarować im wspaniały prezent. Przy zakupie Vouchera, dla dwóch osób w cenie 100 zł, dostają one możliwość uczestnictwa w cyklu zajęć INTRO, a jeżeli obie osoby przedłużą karnet na kolejny miesiąc, Ty swój następny karnet dostaniesz 50% taniej.
Jeżeli zakupisz Voucher, dla jednej osoby, a ona przedłuży ten karnet na kolejny miesiąc, otrzymasz 25% zniżki na Twój kolejny karnet w CrossFit Percepcja 💪
Na cykl zajęć mamy 20 miejsc. Zajęcia będą odbywać się w grupach 10 osobowych. Jedna grupa poniedziałek, czwartek. Druga grupa wtorek, piątek. Wszystkie zajęcia będą się odbywać o godzinie 19:00, na drugiej strefie w klubie.

🌟🎁🌟🎁🌟🎁🌟