Zawieszenie karnetu w wakacje

Dodano: 14.06.2017

Ze względu na okres wakacyjny ☀☀ oraz Wasz niesamowity zapał do treningu wprowadzamy możliwość zawieszenia karnetu.
Karnet można zawiesić jednokrotnie w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień na okres 10 dni
Życzymy udanego wypoczynku


Darmowy tydzień zajęć i -50% na pierwszy karnet open

Dodano: 19.04.2017

REWOLUCJI W TRENINGU CIĄG DALSZY!!!

Tydzień to za mało? DARMOWY TYDZIEŃ TRENINGÓW w CrossFit Percepcja nadal trwa! Szaleństwo w pierwszym i jedynym licencjonowanym klubie CrossFit na Podhalu!!! Dodatkowo na pierwszy miesięczny karnet OPEN  -50%, tylko 100 PLN za miesiąc zajęć!!

Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś, to koniecznie nas odwiedź, zajmą się Tobą pierwsi certyfikowani trenerzy CrossFit Level 1 Trainer na Podhalu. Wasz darmowy tydzień będzie się liczył od pierwszych zajęć na które przyjdziecie.
Sprawdź nas! 😉

Wszystkie dodatkowe informacje uzyskacie pisząc mail na adres:
info@crossfitpercepcja.com
przez fanpage FB
lub pod numerem tel.: 575 310 148

DO ZOBACZENIA! 🙂
Ekipa CrossFit Percepcja

#crossfitpercepcja
#crossfitpodhale
#crossfitnowytarg
#nowespojrzenienafitness


INTRO

Dodano: 03.04.2017

OKAZJA ROKU !!!  NOWA PROMOCJA

NOWE SPOJRZENIE NA FITNESS  –  CrossFit Percepcja

Wiosna już trwa więc nie ma na co czekać, pora zabrać się za prawdziwy trening. CrossFit Percepcja rusza z jedyną niepowtarzalną promocją, od dziś w ramach darmowego tygodnia podczas którego możecie sprawdzić jak wyglądają w Percepcji treningi grupowe, mamy dla Was dwie godziny treningu personalnego* podczas którego poznasz podstawowe ćwiczenia i wzorce ruchowe oraz dowiesz się wszystkiego co jest niezbędne do tego, aby bez stresu przyjść na zajęcia grupowe. Jeżeli chcesz od razu wskoczyć na grupę i masz do tego odpowiednie umiejętności nie ma problemu  ZAPRASZAMY, jeżeli na samym początku obawiasz się treningu w grupie, umów się na trening personalny, który wprowadzi Cię w świat CrossFit® i zajęcia grupowe. Nie czekaj do następnej wiosny skorzystaj z okazji i poszerz swoją percepcję.

*treningi personalne należy wykorzystać podczas darmowego tygodnia, termin do uzgodnienia z trenerami w recepcji klubu. Klub zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia takiego treningu dla grupy kilku osób jeżeli dana godzina będzie odpowiadać większej grupie chętnych, ale zawsze będzie to trening wprowadzający oparty na podstawach, które są niezbędne do bezpiecznego i skutecznego treningu. Promocja obejmuje dwa treningi personalne (do wykorzystania w tydzień) lub darmowy tydzień zajęć.

Wszystkie dodatkowe informacje uzyskacie pisząc mail na adres:
info@crossfitpercepcja.com
przez fanpage FB
lub pod numerem tel.: 575 310 148

DO ZOBACZENIA!
Czekamy na Ciebie!

#crossfitpercepcja
#crossfitpodhale
#crossfitnowytarg
#nowespojrzenienafitness


VOUCHER

Dodano: 15.12.2016

02

03🎄🌟🎁🌟🎄🌟🎁🌟🎄🌟🎁🌟🎄

Jeśli pragniesz zarazić kogoś bliskiego pasją do CrossFitu, lub sam chcesz spróbować czegoś nowego, [a jeszcze u nas nie byłeś] i jednocześnie zrealizować postanowienie noworoczne, to masz niepowtarzalną okazję, 👉 ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.
W klubie dostępne się Vouchery 🎁 świąteczno-noworoczne, które dają możliwość uczestnictwa w pierwszym cyklu zajęć INTRO, rozpoczynających się od 10 stycznia 2017 roku. Podczas tych zajęć Twój przyjaciel [lub Ty sam], zostanie wprowadzony, od samych podstaw w świat CrossFitu, pozna niezbędną technikę i opanuje podstawowe ruchy, aby już w kolejnych miesiącach móc się bezpiecznie rozwijać na zajęciach CrossFit.
VOUCHER ➡ 50 zł 🎁
To jedyna taka okazja dla Ciebie i Twoich bliskich, nie czekaj zarezerwuj już dziś prezent dla najbliższych 🎁
Jeżeli jesteś Adeptem Percepcji i chcesz podzielić się swoja pasją z najbliższymi możesz podarować im wspaniały prezent. Przy zakupie Vouchera, dla dwóch osób w cenie 100 zł, dostają one możliwość uczestnictwa w cyklu zajęć INTRO, a jeżeli obie osoby przedłużą karnet na kolejny miesiąc, Ty swój następny karnet dostaniesz 50% taniej.
Jeżeli zakupisz Voucher, dla jednej osoby, a ona przedłuży ten karnet na kolejny miesiąc, otrzymasz 25% zniżki na Twój kolejny karnet w CrossFit Percepcja 💪
Na cykl zajęć mamy 20 miejsc. Zajęcia będą odbywać się w grupach 10 osobowych. Jedna grupa poniedziałek, czwartek. Druga grupa wtorek, piątek. Wszystkie zajęcia będą się odbywać o godzinie 19:00, na drugiej strefie w klubie.

🌟🎁🌟🎁🌟🎁🌟


„KLUCZ” DO CrossFit Percepcja

Dodano: 15.12.2016

👉Dołącz do nas. Zostań Percepcjonistą👈
Percepcjonisto. Być wewnątrz czegoś większego od siebie, to wspaniała rzecz. Zdarza się, że to motywuje nas w momencie, kiedy nic innego nie działa. Będąc w środku tego, możesz mieć poczucie własności. Po dołączeniu do klubu stajesz się posiadaczem czegoś więcej, niż tylko karnetu. Po otrzymaniu „klucza” stajesz się współwłaścicielem. Pomimo, że jest nas wielu nie potrzebujemy identyfikatorów i znaczników, bo po pewnym czasie zaczynamy wiedzieć kim jesteśmy. W posiadaniu tego, chodzi o przypomnienie czego częścią jesteś, a nie kim jesteś. Jednak razem z możliwością bezproblemowego otwarcia drzwi tego miejsca, gdzie mamy czuć się bezpiecznie i komfortowo pojawia się większa odpowiedzialność. Jeżeli, ktoś nowy próbuje otworzyć drzwi musimy mu pomóc i pokazać mu nowe możliwości. Każdy powinien w życiu nauczyć się czegoś nowego, a my razem dajemy taką możliwość. To osobiste prawo do dążenia po nowe, każdego dnia bez względu na wszystko, ze wsparciem pozostałych. Każdego dnia w Percepcji, jest ktoś skłonny podać pomocną dłoń. Nie bój się pytać. Nie jesteśmy siłownią pełną obcych ludzi, jesteśmy bardziej koszarami pełnymi sojuszników. Dołożymy wszelkich starań, aby znać każdego w Boxie. Po pewnym czasie przechodzenie przez drzwi staje się łatwe. Mamy dziesiątki nazwisk, ale jakoś tak się dzieje, że się znamy, to jest nasze poczucie większej własności, a wiemy, że jesteście w tym razem z nami.
To czego od Was oczekujemy jest proste. Każdy z nas ma inne klucze, ale nasi członkowie mają jedną wspólną rzecz –brelok Percepcji. Załóżmy go i niech on będzie przypomnieniem, aby zawsze dążyć do bycia lepszym niż wcześniej, przy każdym otwarciu drzwi, bez względu na to co za nimi może być. Jesteś członkiem czegoś większego niż Ty sam, bądź coraz lepszy, pomóż innym w uczeniu się nowego i twórz wyjątkową atmosferę w społeczności razem z nami.
„Klucz” do CrossFit Percepcja dostaje każdy, kto tworzy społeczność Percepcji ponad pięć miesięcy 💪

#crossfitpercepcja
#crossfitpodhale
#crossfitnowytarg
#nowespojrzenienafitness


SAUNA

Dodano: 15.12.2016

Robi nam porządną zimę… ❄❄❄⛄❄❄❄co też ma swoje dobre strony, bo rozpoczyna się sezon na saunowanie! A pamiętacie, że w klubie jest sauna? Zapraszamy do korzystania! 🙂 Saunowanie to odwieczny sposób na regenerację sił i pożyteczny odpoczynek. W klubie dostępne są olejki eteryczne, więc relaks gwarantowany 😉⤵
➤Zielona cytryna
➤Pomarańcza
➤Anyż
➤Mentol
➤Cedr
➤Kosodrzewina
Poniżej kilka przydatnych informacji dotyczących saunowania ⤵
👉Przed skorzystaniem z sauny należy dokładnie umyć ciało pod prysznicem, a następnie wytrzeć. Do sauny należy wchodzić na sucho,
👉Im wyżej usiądziemy tym będzie cieplej. 🙂
👉Do sauny zabieramy ze sobą ręcznik, na którym siadamy lub kładziemy się.
👉Kąpiel cieplna w saunie powinna trwać od ok. 12- 15 minut.
👉Po każdym seansie w saunie ochładzamy się, odpoczywamy w najprzyjemniejszy dla nas sposób, przynajmniej 10 minut przed kolejnym seansem i uzupełniamy płyny.


DARMOWY TYDZIEŃ TRENINGÓW

Dodano: 22.05.2016

NADESZŁA REWOLUCJA W TRENINGU!

Przyjdź i sprawdź nowe spojrzenie na fitness! DARMOWY TYDZIEŃ TRENINGÓW w CrossFit Percepcja – letnie szaleństwo w pierwszym boxie na Podhalu!!!

Ul. Ludźmierska 29 (w środku samego Nowotarskiego KOMBINATU)

Serdecznie zapraszamy na tydzień wspólnych treningów wszystkie osoby, które jeszcze nie miały okazji spróbować swoich sił w CrossFit Percepcja!
Możecie skorzystać z tygodnia zajęć w boxie, całkowicie za darmo! Wasz darmowy tydzień będzie się liczył od pierwszych zajęć na które przyjdziecie. Śpieszcie się, bo oferta ważna jest tylko do końca czerwca!

Wszystkie dodatkowe informacje uzyskacie pisząc mail na adres:
info@crossfitpercepcja.com
przez fanpage FB
lub pod numerem tel.: 575 310 148

DO ZOBACZENIA! 🙂
Ekipa CrossFit Percepcja

Ps. BĄDŹ PRAWDZIWY GÓRAL -> WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY BOX -> PUŚĆ PLOTKĘ!

#crossfitpercepcja
#crossfitpodhale
#crossfitnowytarg
#nowespojrzenienafitness


Piekielnie twarda sztuka

Dodano: 09.05.2016

Percepcjoniści!

Już 18 maja premiera książki niezwykłej kobiety, utytułowanej zawodniczki i trenerki CrossFit® – Christmas Abbott!
Abbott przedstawia autorską metodę na zdobycie wymarzonej sylwetki, dostosowuje swój program do potrzeb, wskazując cele pozwalające zmaksymalizować efekty diety i treningu.

Książkę Christmas możecie zamówić taniej i przedpremierowo z naszym kodem rabatowym tutaj:http://www.labotiga.pl/piekielnie-twarda-sztuka Akcja trwa do 18 maja.


Karta Progresji

Dodano: 13.02.2016

Karta progresji już jest, zaczynamy zaliczać 😉


Wielkie otwarcie

Dodano: 12.02.2016

Cześć Percepcjoniści!

Tydzień temu byliście świadkami podziemnego otwarcia, w związku z tym brakuje nam jeszcze tego oficjalnego. Przez to, już jutro (informacja od nas jak zawsze w ostatniej chwili) zapraszamy na oficjalne otwarcie (17:00) i trening dla chętnych (17:30). Jak ostatnio tak i jutro na początek trochę techniki i przyjemnego zmęczenia, a po tym zdrowa przekąska i trochę już mniej polecane trunki.

Zapraszamy Zespół CrossFit Percepcja