Bartłomiej Kolusz

Head Couch, Trener grupowy i personalny CrossFit Percepcja

CrossFit Level 1 Trainer
CrossFit Level 2 Trainer

Trening CrossFit to jego pasja bo łączy wszechstronny rozwój ciała, daje możliwość poprawy wielu rzeczy, a jednocześnie czasami zmusza do pracy nad konkretnymi elementami zmuszając do wypracowania jak najlepszej techniki.

Ten sport pozwała mu łączyć wiedzę z zakresu fizjoterapii z pracą trenera co pokazuje dbając o technikę i równomierny rozwój wszystkich składowych idealnego zdrowia. Te dwie rzeczy zaczął już łączyć na studiach pisząc prace magisterską: „Maksymalna siła izometryczna oraz lokalna wytrzymałość mięśni przedramienia i dłoni, a wskaźnik 2D:4D u młodych mężczyzn uprawiających CrossFit lub wspinaczkę” badając osoby trenujące CrossFit lub wspinaczkę.

Doświadczenie jako trener CrossFit zdobywał w pierwszym Krakowskim Boxie CF Kraków prowadząc zajęcia CrossFit, Mobility, Kettlebells, gimnastykę i inne.

Zaczynając przygodę z CrossFit, powracając po przerwie czy kontuzji możesz być pewien że ćwiczenia dobierze  odpowiednio pod Ciebie, a gdyby przytrafiła Ci się kontuzja zawsze udzieli dobrej rady. Małomówny, spokojny dbający o technikę i pilnujący jej przez cały czas. Zawsze podejdzie i poprawi jak jest to konieczne, jak wykonujesz coś dobrze to pochwali (czasem o tym zapomina, mamy nadzieję, że mu to wybaczycie. Ninja każdy ruch stara wykonać się perfekcyjnie i tego oczekuje od podopiecznych. Po prostu mało słów, dużo techniki.

Wszystko to łączy perfekcyjnie w całość programując treningi w boxie CrossFit Percepcja i pełniąc rolę Head Coucha.

Ulubiony ruch: Muscle Up, Clean & Jerk